Přehled přijatých přihlášek

List of received entries


   
Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 90
Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Prior.
Prior.
MČR JUNIOR FIA CEZ
1 Jan Kopecký
Pavel Dresler
CZE
CZE
ŠKODA Motorsport
Škoda Fabia R5
2 ASN X X
2 Václav Pech
Petr Uhel
CZE
CZE
EuroOil-Invelt Team
Ford Fiesta R5
2 ASN X X
5 Jan Černý
Petr Černohorský
CZE
CZE
MOGUL Racing Team
Ford Fiesta RS
2 ASN X X
6 Jan Dohnal
Michal Ernst
CZE
CZE
Jan Dohnal
Ford Focus WRC
13 ASN X X
7 Martin Vlček
Jindřiška Žáková
CZE
CZE
KOWAX racing
Ford Fiesta R5
2 ASN X X
8 Jaromír Tarabus
Daniel Trunkát
CZE
CZE
Jaromír Tarabus
Škoda Fabia R5
2 ASN X X
11 Miroslav Jakeš
Petr Machů
CZE
CZE
Miroslav Jakeš
Škoda Fabia S2000
2 ASN X X
17 Filip Mareš
Jan Hloušek
CZE
CZE
ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM
Škoda Fabia R5
2 X X
18 Václav Kopáček
Barbora Rendlová
CZE
CZE
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Ford Fiesta R5
2 X X
19 Karel Trojan
Zdeněk Jůrka
CZE
CZE
Karel Trojan
Škoda Fabia R5
2 X X
20 Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Škoda Fabia R5
2 X X
21 Tomáš Pospíšilík
Jiří Hovorka
CZE
CZE
Autokomplex MENČÍK ŠKODA rally team
Škoda Fabia R5
2 X X
22 Patrik Rujbr
Veronika Římalová
CZE
CZE
TNT Počernice, s.r.o.
Škoda Fabia R5
2 X X
23 Zdeněk Pokorný
Richard Lasevič
CZE
CZE
Zdeněk Pokorný
Škoda Fabia R5
2 X X
24 Tomáš Růžička
Jaroslav Novák
CZE
CZE
Kimi Sport
Ford Fiesta R5
2 X X
25 Robert Adolf
Petr Novák
CZE
CZE
AV POWER
Škoda Fabia R5
2 X X
27 David Tomek
Marek Zeman
CZE
CZE
David Tomek
Škoda Fabia S2000
2 X X
28 Martin Šikl
Petr Vilímek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
29 Jan Jelínek
Petr Ingr
CZE
CZE
Jan Jelínek
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
30 Martin Březík
Marek Omelka
CZE
CZE
Martin Březík
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
33 Marcel Tuček
Petr Dufek
CZE
CZE
Klub Fox Racing Team v AČR
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
34 Jakub Čapka
Ivan Říhánek
CZE
CZE
Jakub Čapka
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
35 Petr Hrobský
Dalibor Štěpán
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
36 Jaroslav Pešl
Radek Juřica
CZE
CZE
JP Motorsport
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
39 Petr Nešetřil
Jiří Černoch
CZE
CZE
Petr Nešetřil
Porsche 997 GT3
4 X X
40 Jiří Jirovec
Kateřina Janovská
CZE
CZE
EuroOil-Invelt Team
Porsche 997 GT3
4 X X
41 Miroslav Janota
CZE
MP Garage
Porsche 997 GT3
4 X X
42 Julian Wagner
Anne Katharina Stein
CZE
DEU
Sparrow Racing s.r.o.
Peugeot 208 R2
6 X X X
43 Andrej Barčák
Tomáš Střeska
CZE
CZE
Andrej Barčák
Opel Adam R2
6 X X
44 Jan Talaš
Zbyněk Pils
CZE
CZE
Jan Talaš
Peugeot 208 R2
6 X X X
45 René Dohnal
Roman Švec
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Peugeot 208 R2
6 X X X
46 Erik Cais
Ondřej Krajča
CZE
CZE
A-Team Rally
Peugeot 208 R2
6 X X X
48 Robert Hordossy
Štěpán Palivec
CZE
CZE
Robert Hordossy
Opel Adam R2
6 X X
49 Dominik Brož
CZE
Dominik Brož
Peugeot 208 R2
6 X X X
50 Tomáš Knápek
Ivan Horák
CZE
CZE
Futures Contproduct s.r.o.
Peugeot 208 R2
6 X X
51 Michal Horák
Karel Zapletal
CZE
CZE
Kimi Sport
Opel Adam R2
6 X X
52 Jan Vonka
Milan Klička
CZE
CZE
Jan Vonka
Porsche 911 GT3
4 X X
53 Martin Rada
Jaroslav Jugas
CZE
CZE
AGROTEC AUTOKLUB v AČR
Fiat 124 Abarth RGT
4 X X
54 Martin Milowský
Jan Ryšánek
CZE
CZE
Martin Milowský
Mitsubishi Lancer Evo VI
13 X X
55 Štěpán Zabloudil
Daniel Vodička
CZE
CZE
Zabloudil Štěpán
Subaru Impreza 555
13 X X
58 Martin Kožmín
Ivo Vybíral
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
59 Adam Fabrika
Martin Fabián
CZE
CZE
DEFRS Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX
3 X X
61 Sandra Pokorná
Jiří Skořepa
CZE
CZE
Sandra Pokorná
Subaru Impreza STI
3 X X
63 Vlastimil Daňhel
Luboš Řezník
CZE
CZE
ČK Motorsport
Renault Clio R3
5 X X
64 Pavel Vedra
Martina Picková
CZE
CZE
Pavel Vedra
Citroën DS3 R3T
5 X X
65 Václav Stejskal jun.
Stanislav Viktora jun.
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Renault Clio R3T
5 X X
66 Milan Obadal
Martin Kouřil
CZE
CZE
Milan Obadal
Renault Clio R3
5 X X
68 Vratko Kubík
Silvie Hlavičková
SVK
CZE
Vratko Kubík
Peugeot 208 R2
6 X
69 Zbyněk Baller
Michal Večerka
CZE
CZE
STAVBY - BALLER, s.r.o.
Peugeot 208 R2
6 X X
70 Jan Kornhefr
Michal Triner
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Citroën C2 R2 Max
6 X X X
71 Martin Mottl
Jiří Kulštejn
CZE
CZE
J-M Motors s.r.o.
Opel Adam R2
6 X X
72 David Soldát
Jan Winzig
CZE
CZE
BV Racing
Peugeot 208 R2
6 X X
73 Jan Hodouš
Aleš Hodouš
CZE
CZE
Jan Hodouš
Škoda Fabia TDI
11 X X X
74 Miroslav Čabaj
Tomáš Lovčík
CZE
CZE
Miroslav Čabaj
Škoda Fabia TDI
11 X X
75 Novák Denis
František Kubů
CZE
CZE
Denis Novák
Škoda Octavia TDI
11 X X
76 Miroslav Šenk
Pavel Adámek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Škoda Fabia TDI
11 X X
77 Miloš Kutílek
Aleš Pilný
CZE
CZE
Miloš Kutílek
Fiat Grande Punto JTD
11 X X
78 Petr Krajča
Jan Houšť
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Renault Clio Sport
8 X X
79 Lukáš Frána
Pavel Odvárka
CZE
CZE
Frátherm Rally Team
Renault Clio Sport
8 X X
80 Jiří Pohlídal jun.
Jan Kubala
CZE
CZE
Jiří Pohlídal jun.
Renault Clio Sport
8 X X X
81 Michal Vaňhara
CZE
CZE
Michal Vaňhara
Renault Clio Sport
8 X X
82 Dan Suchý
Miroslav Koutský
CZE
CZE
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Honda Civic Type R
8 X X
86 Martin Vopatřil
Karel Voltner
CZE
CZE
Kimi Sport
Opel Adam Cup
6 X X
87 Patrik Brtníček
Martin Hlavatý
CZE
CZE
Patrik Brtníček
Opel Adam Cup
6 X X X
88 Jan Pilař
Jakub Venclík
CZE
CZE
Jan Pilař
Opel Adam Cup
6 X X
89 David Štefan
Ondřej Vichtora
CZE
CZE
David Štefan
Opel Adam Cup
6 X X
90 Tomáš Neužil
Matyáš Jerie
CZE
CZE
Tomáš Neužil
Opel Adam Cup
6 X X
91 Adam Lahola
Vítězslav Baďura
CZE
CZE
Kimi Sport
Opel Adam Cup
6 X X X
92 Libor Pernica
Martin Zigler
CZE
CZE
A-Team Rally
Opel Adam Cup
6 X X
93 Josef Pátl
CZE
Mediasport a.s.
Peugeot 208 R2
6 X X
94 Josef Vomáčka
Alena Laštovičková
CZE
CZE
Josef Vomáčka
Peugeot 208 R2
6 X X X
101 Tibor Bartúnek
Zdeněk Drmota
CZE
CZE
AUTO KLUB Tišnov z.s.
Honda Civic Type R
8 X X
102 Patrik Janeček
Bedřich Janeček
CZE
CZE
BV Racing
Renault Clio Sport
8 X X X
103 Martin Lošťák
Jiří Wimmer
CZE
CZE
Martin Lošťák
Škoda Felicia
7 X X
104 Michal Ciller
Radovan Bucha
CZE
CZE
Michal Ciller
Škoda Fabia
7 X X
105 Josef Mandaus
Miloš Dohnal
CZE
CZE
AUTO KLUB Tišnov z.s.
Škoda Fabia
7 X X
106 Josef Urban
Jaroslav Urban
CZE
CZE
Multi-s Racing
Škoda 130 LR
PP X X
107 Luboš Picek
Jiří Kunst ml.
CZE
CZE
VD Rally Team klub v AČR
Škoda Fabia
7 X X
108 Jakub Urban
Jiří Švec
CZE
CZE
Královéhradecký rally klub v AČR
Škoda Fabia
7 X X
109 Tomáš Zeman
Kristýna Urbanová
CZE
CZE
Multi-s Racing
Škoda 130 LR
PP X X
115 Miroslav Fišer
Jiří Kulhan
CZE
CZE
Miroslav Fišer
Honda Civic Vti
9 X X
116 Tomáš Herold
Klára Heroldová
CZE
CZE
Tomáš Herold
Honda Civic Vti
9 X X
117 Michal Vrbka
Fryč Ivan
CZE
CZE
Michal Vrbka
Honda Civic Vti
9 X X
118 Jaroslav Kastner
Dominik Kubín
CZE
CZE
Jaroslav Kastner
Honda Civic Type R
8 X X
119 Vladimír Ovčarič
Eva Čiháková
CZE
CZE
Vladimír Ovčarič
Opel Astra OPC
12 X X
120 Karel Hock
Lukáš Novák
CZE
CZE
Karel Hock
Škoda 130 RS
PP X X
121 Milan Liška
Hynek Středa
CZE
CZE
Milan Liška
Dacia Logan
10 X X
125 Pavlína Tydlačková
Jiří Hlávka
CZE
CZE
JT RALLY TEAM
Renault Clio Sport
8 X X
126 Barbora Holická
David Haumer
CZE
CZE
Barbora Holická
Citroën DS3 R1
9 X X
127 Martin Čagánek
Zuzana Čagánková
CZE
CZE
Martin Čagánek
Škoda Felicia
10 X X